14 Temmuz 2014 Pazartesi

Kadikoy su tesisatcisi

Su tesisat da önemli bir konu da su tasarrufu. Su tesisatcisi Kadikoy size en basit şekilde nasıl tasarruf edilir ondan bahsedeceğim. En kolay ve pratik şekilde montajı olan bir sistemdir.İster su tasarrufu yapınız,ister yağmur duasına çıkın,seçenek sizin. Suda tasarruf sağlamak elinizde.Nedir bu sistemin adı diye merak ettiniz

Batarya gagasına takılan perlatördür.Su tesisatcisi Kadikoy üründe % 70 su tasarrufu yapar.Yumuşak sessiz su alışı sağlar.Ürün kendi kendini temizleme özelliği sahiptir1mm kadar partiküller sorun degil artık.Kireçlenmeye etkin çözümler.Sıcak su kullanırken yakıt tasarrufu sağlar.her model musluk duş bataryalarına uyumludur.Her batarya musluka kolay montajı yapılır.

Su tesisatcisi Kadikoy evet perlatör su tasarrufu sağlar.Üç tip modelli vardır.Duşlara  uyumlu iç dişli olan, duş bataryasının .telefon duş kısmına takılır: böylelikle duş alırken hem su hemde yakıt tasarrufu kaznarak ülke ekonokmisine hem kendi bütçemize katkı sağlanır.Kendisi çok kısa zamanda amorte eder.Dış dili olan da lavabo ve eviye bataryası içindir.

Su tesisatçısı olarak tüm sıhhi tesisat işleri yapılır. Tesisat işi şakaya gelmez hata kabul etmez . Tesisat denildiğinde dikkat edilmelidir. Bir su tesisatçısı olarak bu önemli bir olaydır. su tesisatı sadec boru ve ek parçalarını birleştirilmesi degildir. Örnek su kaçağı tespiti çok önemlidir bir olaydır. ancak makine ile su kaçağı tespiti yapılır.

1 yorum: