19 Mayıs 2014 Pazartesi

Su tesisatci Kadikoy

Kadıköy su kalorifer kombi doğal gaz tesisat mekanik işleri yapılır.Hidrofor tesisatı nasıl bağlanır. Öncelikle sisteme uygun bir mekan yer seçilir.Depoyla hidrofor aynı seviyede olmalı. Depo hidrofor dan yüksek seviyede olabilir.Ama su   depo hidrofor dan alçak seviyede ise, mutlaka emiş borusuna klepe monta edilmelidir.Su kaçağı .Su tesisatçısı Kadıköy sisteme ne lazım ise yapar

Hidrofor monta edilirken dikkat edilecek husus şunlardır.Terazisinde kaide ,teraziye alabilmek için motor takozu em vibrasyonu alır. Hemde çalışırken ses yapmaz.Su kaçağı tespiti.Su tesisatçısı Kadıköy .Emiş borusuna vana filitre cekvalf  sanayi  modelinde ise mutlaka kompanzör montaj edilmelidir.Hidrofor emiş parçalarına,her biri arasına nipelle eklenir sarıdan olursa daha iyidir.Vana küresel tip olmalıdır.

Hidrofor montajı yaparken.Su tesisatçıs Kadıköy emiş mesafesi, kat yüksekliği, daire sayısı, hidroforun bu yere uygun olup olmadığını kontrol edilmeli. Diğer bir konuda boru çapları.Su kaçağı bulma. Eğer tesisat sistemi PPRC, ise bir çap büyük seçilmelidir. PPRC boru iç çapı demir boruya küçüktür.Çıkışına vana, cekvalf, rekor montaj edilmeli.Söküle bilmesi kolay olması içindir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder